O nás

Působíme od roku 1995, kdy jsme se věnovali zejména provádění úklidových prací. Začínali jsme úklidem domácností, kde jsme čistili koberce, umývali okna... Od samého začátku jsme se snažili o maximální spokojenost zákazníků.

Snažíme se vyhovět a provádět veškeré činnosti, které naši klienti v oblasti úklidu požadují, a proto jsme byli nuceni pořídit profesionální techniku a začít provádět i práce náročnější na vybavení a obsluhu strojů. Poskytujeme komplexní úklidový servis, jsme schopni zajistit strojní čištění podlah včetně garáží a průmyslových objektů, provádění výškových prací včetně čištění fasády vysokotlakými stroji z plošin nebo horolezeckou technikou a mnoho dalších služeb.

Těší nás, že se na nás naši zákazníci obracejí s důvěrou o zajištění stále širšího spektra prováděných prací. Z „hodinových manželů“ jsme se stali firmou, která již 10 let mimo úklidových prací provádí také malířské, instalatérské, zahradnické, zednické a jiné práce.

Protože již delší dobu není pravdou, že bychom byli „jen úklidovou firmou“, kde práce provádí jedna fyzická osoba, rozhodli jsme se pro založení firmy A+B kompletní služby s.r.o., jejíž název lépe odpovídá prováděným činnostem.

Společnost v současné době zajišťuje téměř všechny základní práce, které jsou při spravování nemovitostí potřeba. Práce odborně provádí tým 15 pracovníků a těší nás, že si dokážeme poradit s malými i většími zakázkami a jednoduchými i složitějšími úkoly, vždy ke spokojenosti zákazníka.